Teslimat Bilgileri

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
BuyByBst.com'dan sipariş verdiğiniz ürün/ürünler, ürün stoktaysa en geç 3 iş günü içerisinde MNG Kargo'ya teslim edilir.
Sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızda mevcut değil ise en geç 10 iş günü içerisinde tedarik edilip tarafımızdan adresinize kargolanır.
Siparişim hangi kargo firması ile teslim edilir?
BuyByBst.com'a ait gönderilerin dağıtımı Türkiye içine MNG Kargo ile, yurt dışına ise FedEx ile yapılmaktadır.
Siparişim ne kadar sürede teslim edilir?
Yurtiçindeki siparişleriniz kargolandıktan en geç 3 iş günü sonra elinize ulaşmaktadır.
Yurt dışı siparişleriniz kargolandıktan sonra Avrupa'daysanız en geç 5 iş günü içerisinde, diğer bölgelerdeyseniz en geç 7 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.
Yurtdışı siparişlerde ürün/ürünlerin gümrükte tutulması, gümrükte ekstra vergi çıkması vb. durumlardan BuyByBst.com sorumlu değildir ve bu durumlarda iade ve değişim kabul edilmez.
Kargo geldiğinde adresimde bulunamayacaksam ne yapmam lazım?
Bu durumu önceden bilebiliyorsanız, bize bildirdiğiniz takdirde siparişinizi istediğiniz gün kargoya teslim edebiliriz.
Fakat önceden tahmin edemediğiniz bir nedenle adresinizde bulunamayacaksanız size en yakın MNG Kargo şubesini arayıp, bir kargo beklediğinizi, dağıtıma çıkarılmayıp şubede bekletilmesini ve kargoyu şubeden alacağınızı bildirdiğiniz takdirde MNG Kargo siparişinizi 3 iş gününe kadar şubede bekletebilmektedir.
Diyelim ki şubeyi arayamadınız, kargo geldi ve sizi adresinizde bulamadı. Bu durumda kapınıza bir bildirim bırakılmış olması lazım. Genelde kapıya bu şekilde bildirim bırakılmadığı durumlarla çok sık karşılaşıyoruz. Bu nedenle size kargo çıkışı ile ilgili tarafımızdan e-posta veya sms mesajı geldikten sonraki günden itibaren durumunuzu kargo şubesine bildirmenizi tavsiye ederiz.