İade ve Değişim Koşulları

www.buybybst.com'dan aldığınız bir ürünü iade etmek için,
Satın almış olduğunuz ürünleri aşağıdaki şartlarda iade edebilirsiniz:

  1. Ürün paketi açılmamış olmalı.
  2. Ürün kullanılmamış olmalı.
  3. Ürüne veya ambalajına zarar gelmemiş, ürün tekrar satışa uygun olmalı.
  4. Ürünün elinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde iade talebi oluşturulup, tarafımızdan talimat e-postası gönderilince firmamıza kargolanmış olmalı.
  5. İade edilen ürün yalnızca MNG Kargo ile kargo bedeli "tarafınızca" ödemeli olarak gönderilmeli. (Kargo ücreti tarafınızca karşılanacaktır.)
  6. Malın faturası da mutlaka mal ile beraber iade edilmelidir. Faturasız üründe iade ve değişim yapılmaz.
  7. Ürün elimize ulaştıktan sonra gerekli birimlerce incelenerek iade/değişim için uygunluğu kontrol edilecek, uygun bulunursa mail veya sms yolu ile hesap bilgileriniz istenecektir. (Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız ürün iadesi direkt olarak başlatılır, herhangi bir bilgi talep edilmez.)
  8. Müşteriye özel olarak beden, kol ve etek boyu, veya model çalışılmış ürünlerde değişim ve iade kabul edilmez.
  9. Outlet/Stok Fazlası ürünlerde iade ve değişim yoktur. 

Burada önemli olan husus kargoyu teslim alırken kargo ambalajını açıp ürünün zarar görmemiş olduğundan emin olmalısınız. Eğer ürün zarar görmüşse tutanak tutturup, kargoyu teslim almayınız.
Eğer kargoyu teslim almışsanız ürünü sağlam ve noksansız teslim aldığınız anlamına gelir. Bu durumda iade ettiğiniz ürünün elimize sağlam ulaşmaması, ürün veya ambalajının zarar görmüş olması durumunda iade talebinizi kabul edemeyeceğiz ve kargo karşı ödemeli olarak müşterimize geri gönderilecektir.
Yukarıdaki şartlarda tarafımıza gönderilen iade ürünlerin bedelleri 10 iş gününde ödeme yaptığınız yöntem ile tarafınıza iade edilir. (Kredi veya banka kartı ile yaptığınız ödemeler bankanızın usulüne göre 10-45 gün arasında iade edilecektir. Bu süreç firmamıza değil, bankanıza bağlı olduğundan firmamızın bu konuda hiçbir etkisi olamayacaktır.)